**מחכות לכולם בבית*** ***משלוח עד הבית חינם בקנייה מעל 350ש"ח***

צעצועי התפתחות

Show
Per page

מציג את כל 10 התוצאות

 

כל אמא תסכים שאחד הדברים החשובים ביותר עבורה הוא התפתחות התינוק שלה, למעשה אנו רואים בשנים האחרונות עלייה בכל הקשור במודעות להתפתחות התינוק לצד צעצועי התפתחות אשר לוקחים את התינוק שלנו צעד אחד קדימה הן מבחינה מנטאלית והן מבחינה שכלית. אצלנו בתות וניל תוכלו למצוא מגוון רחב של צעצועי התפתחות העומדים בכל תווי התקן המחמירים ומוכנים לשימוש בטוח, נכון ובריא של התינוק שלכם.

מדוע צעצועי התפתחות חשובים לתינוק?

צעצועי התפתחות נחשבים לאחד מן המוצרי הצריכה הבסיסי בכל הקשור להתפתחות התינוק שלכם. למעשה אנו רואים לא מעט יתרונות הגלומים בעבודה יחד עם צעצועי התפתחות ייעודיים:

 • עצמאות – התינוק שלכם לרוב יעשה הכל יחד עם ליווי שלכם, כאשר אתם נותנים לו את האפשרות לעבוד יחד עם צעצועי התפתחות הוא מתחיל לפתח "עצמאות" מסוימת ומפסיק להיות תלוי בהורים שלו בכל פעולה אותה הוא עושה מה שמקנה לו תחושה של ביטחון, עצמאות ומסוגלות.
 • התפתחות מנטאלית – כאשר התינוק שלכם מצליח לעמוד במשימות אותן הוא מציב לעצמו, מפעיל את הראש ופועל על מנת לפתור "בעיות מורכבות" אשר צצות בצעצועי ההתפתחות שלו הוא מתפתח בצורה משמעותית מבחינה מנטאלית

צעצועי התפתחות הם השילוב המושלם בין משחק כיפי ונחמד לבין פיתוח יכולות הלמידה של התינוק שלכם, לא פלא שהם הפכו בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של מאות אלפי ישראלים ברחבי הארץ.

כיצד לבחור צעצוע התפתחות מתאים לתינוק?

לא מעט אנשים תוהים מה הם הדברים אליהם צריך להתייחס עת בחירת צעצוע התפתחות מתאים לתינוק, אנו מאמינים כי ישנם מספר דברים אליהם תצטרכו לשים לב:

 • עמידה בכל תווי התקן – בדקו כי המוצר אותם אתם קונים עומד בכל תווי התקן הישראלים המחמירים, עמיד ומתאים לסיווג הגילאים בו נמצא התינוק שלכם.
 • מה הוא שלב ההתפתחות – רכשו צעצוע התפתחות בהתאם לשלב ההתפתחותי של התינוק, ניתן למצוא צעצועים המתאימים לשימוש בשכיבה, ישיבה ואף בעמידה – אתגרו את התינוק ורכשו לו את המשחק המתאים ליכולות שלו.
 • גיל – ניתן למצוא מגוון רחב של צעצועים המתאימים לגילאים שונים, בדקו כי הצעצוע מתאים לגיל בו נמצא התינוק שלכם.

מדוע מומלץ לרכוש צעצועי התפתחות לתינוקות אצל תות וניל?

תות וניל עובדת ללא לאות על מנת לספק לכם צעצועי התפתחות העומדים בכל תווי התקן הרלוונטיים לצד עיצוביות המושכת את העין ואתגר מנטאלי לא קטן עבור ילדיכם. אנו מזמינים אתכם לגלול מעט באתר שלנו וליהנות מן מגוון מוצרים איכותיים המחכים לשימוש של ילדיכם

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהלחזרה לחנות
  054-4477544
  | הירשם     אודות | צור קשר | זמני משלוח