**ביחד ננצח !!! *** ***משלוח עד הבית חינם בקנייה מעל 350ש"ח***

ערכת טיפוח ליולדת

Show
Per page

מציג את כל 6 התוצאות

 

אם היינו צריכים לדרג את האירועים המשמעותיים ביותר בחייה של אישה ו/או משפחה בישראל סביר להניח שרגע הלידה היה מתברג כאירוע המשמעותי ביותר. לאחר תשעה חודשים של טלטלות ולא מעט אמוציות הגיע הרגע בו חיים חדשים מגיעים אל העולם וכל מה שהיולדת עברה בדרך נושא עיניים וידיים והכל לפתע מתגמד. לרוב, אנו ניתן את תשומת הלב לתינוק/ת ולא ליולדת – אך אנו מאמינים שהיולדת גם היא צריכה ליהנות מן הרגע המרגש הזה ואין יותר טוב מרכישת ערכת טיפוח ליולדת.

איך לבחור ערכות טיפוח במתנה ליולדת?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת ערכות טיפוח ליולדת אנו מדברים על אין ספור של אפשרויות שונות ומגוונות החל מסבוני גוף וכלה בקרמים לאזורים ייעודיים בגוף. אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר לבחור ערכת טיפוח היא מהלב. אנו ממליצים לכם מתוך ההיכרות שלכם לשאול את עצמכם איזה סוג של ערכה היולדת שלכם תעדיף יותר לקבל – אם יש לכם ספקות תוכלו להתייעץ עם בעלה.

למה כדאי להעניק ערכת טיפוח ליולדת?

אנו מאמינים כי רכישת ערכת טיפוח ליולדת לאחר תשעה חודשים כה אינטנסיביים יתנו לה להרגיש שיש לא מעט אנשים שחושבים עלייה, רוצים בטובתה ומעריכים את כל הדרך שהיא עברה עד לרגע בו היא הביאה חיים חדשים לעולם. אחרי תשעה חודשים בהם הייתה עסוקה אך ורק סביב הלידה זה הזמן שלה להירגע קצת, לנוח, ליהנות מן הילד החדש שהגיח אל העולם וגם לחזור לשגרת הטיפוח האהובה שלה.

למה מומלץ לרכוש ערכות טיפוח ליולדת בתות וניל?

עד לפני כמה שנים כאשר היינו רוצים לרכוש ערכות טיפוח ליולדת היינו צריכים לגשת אל רשתות הפארם השונות בתקווה למצוא את מבוקשנו, כיום אנחנו כבר לא צריכים לצאת מהבית מאחר וניתן לרכוש ערכות טיפוח ליולדת און-ליין יחד עם משלוחים מהירים עד בית היולדת ו/או חדר הלידה. תות וניל עובדת ללא לאות על מנת לקדם, לשדרג ולחזק את האופרציה הזו ונותנת לכם את האפשרות ליהנות ממוצרים טיפוח איכותיים לצד משלוחים מהירים.

 

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהלחזרה לחנות
    054-4477544
    | הירשם     אודות | צור קשר | זמני משלוח